קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה
מתלבטים בין אפשרויות הקולינריה השונות וחושבים להזמין קייטרינג לבר מצווה? זו בהחלט אחת האופציות הפופולריות, שתוריד מעליכם את כל האחריות לאוכל, בין אם מדובר באירוע אינטימי או רב משתתפים. קייטרינג בר מצווה הוא תחום נרחב בפורטל בר-בת, ואנו שמחים להציג בפניכם את הספקים המובילים והטובים בתחום זה. כאן תוכלו למצוא את חברות הקייטרינג השונות ולזכות בהתרשמות ראשונית. ראשית, היו ממוקדים וחישבו איזה סגנון קייטרינג מועדף עליכם – לילדים בלבד, למבוגרים בלבד, גם וגם, אוכל ישראלי או איטלקי, נשנושים או תבשילים, דוכני מזון, בופה או הגשה אישית ועוד ועוד. כמו כן היו סגורים פחות או יותר על מספר המוזמנים. כשהנתונים הללו בידכם, תוכלו לנוע בתוך האתר ולחפש את ספק הקייטרינג שנראה לכם המתאים ביותר לצרכיכם. כל חברות הקייטרינג המנויות בפורטל שלנו מנוסות באירועי בר מצווה, ויספקו לכם את המיטב מבחינת אוכל ושירות.

האוכל הכי חשוב

בכל אירוע, הדבר הראשון שזוכרים ממנו האוכל. לכן, חשוב שבאירוע בר המצווה של בנכם יוגש אוכל טעים וטרי, וכמובן שיהיה מגוון ומתאים לכל המוזמנים – ילדים ומבוגרים, שומרי כשרות, צמחוניים וטבעוניים כאחד.

כיום אפשר להזמין קייטרינג לבר מצווה עבור ילדים ומבוגרים, והוא יוצב ויפעל בכל מקום בו תחגגו את האירוע. המנות של קייטרינג לבר מצווה מותאמות לילדים ומוגשות בצורת מזנון או דוכנים לבחירה חופשית. יש סגנונות שונים של קייטרינג: כשר, בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני, מקסיקני, איטלקי, ישראלי – רק תגידו.

גם לצורת ההגשה יש משמעות רבה. אירוע בו מוצבים דוכני מזון בצורת יריד או שולחנות בופה, יפתח בפני הילדים דלת לאוכל חובק עולם. הם יוכלו לבחור במנות האהובות עליהם כמו: המבורגר, נקניקיות, פיצות ועוד, והכל מחומרי גלם טריים ואיכותיים. כמות הדוכנים תלויה במספר הילדים. לבר מצווה של עד 50 ילדים מומלץ להזמין כ-3 דוכנים ובר מתוק.

מגשי אירוח

גם קייטרינג בר מצווה בצורת מגשי אירוח הוא פתרון אידיאלי. התפריט נבנה בהתאמה אישית והכל מגיע טרי, חתוך, מבושל וטעים. מגשי אירוח נפוצים בעיקר באירוע המתקיים בבית כנסת, בחיק הטבע או בבית וניתן להתאימם לטעמם של הילדים. המגשים מלוחים או מתוקים, קרים או חמים, וכוללים שלל אפשרויות: כריכונים, סושי, טורטיות, פסטה וכד'.

קייטרינג מותאם לקונספט

קייטרינג בר מצווה המותאם לקונספט האירוע מהווה ערך מוסף. איך עושים זאת? למשל באירוע בסגנון המערב הפרוע מעמידים עמדות ברביקיו ועושים על האש. לאירוע בסגנון הישרדות נוכל להגיש בצלחות המעוצבות בצורת צדפה. בקונספט של כדורגל או כל ענף ספורט אחר, נעצב את מזנון ההגשה בצבעים של הקבוצה אותה אוהד הילד ונוסיף אביזרים וכלים מתאימים. החשוב הוא שיהיה ייצוג של הקונספט באוכל, בכלי ההגשה ובעיצוב. אפשר לעצב גם רק את הבר המתוק וישנן חברות קייטרינג המתמחות בכך.

קייטרינג לבר מצווה צריך להיות מצויד בכלים לאוכל קר וחם, אוכל טרי ואיכותי, ולהעניק שירות בהתאמה אישית בכל מקום בו עושים את האירוע. הקייטרינג מוגש באמצעות מלצרים מסתובבים, מלצרים בדוכנים או באמצעות מגשי אירוח.