מקום לבת מצווה

מקום לבת מצווה
יש כל כך הרבה מקומות לבת מצווה וכולם נראים אטרקטיביים, מבטיחים ומזמינים כל כך – מאיפה מתחילים? אז ככה, אם אתם מחפשים מקום לבת מצווה, דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, שבה תוכלו לבצע בחירה מושכלת. בפורטל בר-בת אנו מקושרים עם מקומות רבים ומגוונים בהם נערכות חגיגות בת מצווה. מתוך ניסיוננו הרב בתחום האירועים בכלל ואירועי בר ובת מצווה בפרט, בחרנו עבורכם את מיטב המקומות שעשויים להתאים לאירוע שלכם. אנחנו כבר ערכנו את הסינון הראשוני עבורכם, כך שלא תצטרכו לכתת את רגליכם בין אולמות ומועדונים בכל רחבי העיר. בין אם אתם מחפשים אולם גדול לחגיגה רבת משתתפים ובין אם קורץ לכם מקום קטן ואינטימי לאירוע משפחתי, בין אם אתם מחפשים מועדון לחגיגה כיתתית או שכבתית או לוקיישן מקורי בחיק הטבע – את כולם תוכלו למצוא אצלנו. רק תחליטו מה הכיוון שלכם, ושיהיה מזל טוב ובהצלחה.
מקומות לבת מצווה

בחירת המקום האידיאלי לאירוע בת מצווה

לבת שלכם יש חלום על חגיגת בת מצווה כיפית שתעצים אותה ותאדיר אותה בפני חבריה. גם אתם ודאי נלהבים ומחכים לאירוע המושלם. בראש הבחירות שעליכם לבצע לקראת הרגע הגדול ניצבת בחירת מקום לבת מצווה – כזה שיהיה איכותי ושהאורחים ייזכרו בו בגעגוע גם בחלוף זמן רב. את המקום תבחרו בוודאי על פי תקציבכם וטעמכם.

ישנן אפשרויות רבות של מקומות לבת מצווה אך הבחירה תלויה גם במספר המוזמנים. האפשרות הסטנדרטית היא לעשות אירוע באולם גדול דיו כדי להכיל כמות מוזמנים גדולה, ואף יכול להציע חבילות המשלבות גם תקליטן ואטרקציות. אפשרות שנייה היא לעשות אירוע בבית – אמנם כך תוכלו לחסוך בעלויות המקום, אך מספר המשתתפים שדירות או אפילו בתים רגילים יכולים להכיל, הוא קטן. אפשרות נוספת היא חגיגת בת מצווה במועדון. המועדון בדרך כלל מתאים לילדים. הוא לרוב קטן יותר בממדיו מאולם אירועים, אך בהחלט יכול להכיל ברווחה מספר מוזמנים סביר. במועדון לרוב תצטרכו להזמין רק את המשפחה הקרובה בנוסף לילדי הכיתה, זאת כמובן בהתאם לשטח הנתון.

אירוע במקום פתוח

אנשים רבים בוחרים מקומות לבת מצווה הממוקמים באוויר הפתוח. אופציה אחת היא לעשות אירוע בבריכה ולשלב רחצה כיפית, משחקי מים, מתנפחים ואטרקציות מתאימות. אם מספר המוזמנים קטן, אפשר לארגן אירוע בווילה עם בריכה וליהנות מאווירה אינטימית ופסטורלית. גם גני האירועים המפעילים קייטרינג בשטחי החוץ מתאימים לעניין. אופציה נוספת היא השכרת אוהל פתוח המעניק הצללה וניתן למקמו באזור הים או בחיק הטבע. האוהל מזמן אווירה אחרת ומקורית, ניתן להכניס לתוכו מיזוג אוויר ולבחור בגודל המתאים למספר המוזמנים.

כיצד לבחור את המקום?

מקום לבת מצווה צריך לספק שירות, איכות, ניקיון ואמפתיה. כשאתם בוחרים במקום לאירוע, בקשו להגיע בזמן שמתקיים בו אירוע אחר, וכך תוכלו לבדוק כיצד הוא מתופעל בזמן אמת – האם המקום נקי? האם הוא עומד בסטנדרטים הנדרשים על פי התקנים השונים? מה מצב הריהוט, השנדלירים, העיצוב, שירותי ההסעדה, המלצרים וכד'. בקשו גם המלצות על המקום ממכרים או באמצעות האינטרנט והשוו מחירים.

לאחר שבחרתם במקום האולטימטיבי עבורכם, קבעו פגישה עם מנהל המקום או מנהל האירועים ותאמו ציפיות. בדקו אילו חבילות המקום מעניק. האם הוא מספק אטרקציות ואוכל, האם התקליטן והתאורה כלולים במחיר וכד'. ככל שהציפיות יהיו ברורות, כך גם המקום שבחרתם ייתן את המענה לו אתם מצפים. כמובן שתוכלו לעצב אותו על פי קונספט, לשלב אטרקציות ולמקם אותן בשטח. שיקול נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא הקרבה לאזור המגורים. כך ההגעה של ילדי הכיתה תהיה קלה ונוחה.