מועדון לבר מצווה

מועדון לבר מצווה
אירוע בר המצווה הוא אירוע שלמעשה מורכב מכמה תתי אירועים: קיים כאן האירוע של העלייה לתורה, שמתקיים בדרך כלל בבית הכנסת בשילוב של שבת חתן, האירוע המשפחתי שבו מתאספים כל בני המשפחה והחברים הטובים שלכם, ההורים, כדי לחגוג לבר המצווה וכמובן האירוע בה' הידיעה – האירוע עם החברים של הילד. האירוע האחרון מתקיים בדרך כלל בצורת מסיבה שמתקיימת בתוך מועדונים לבר מצווה, עם דיג'יי מעולה, מלא חטיפים והכי חשוב – אטרקציות מפה ועד הודעה חדשה. כדי שתוכלו לבחור מועדון לבר מצווה שהוא כמו כפפה ליד לאירוע שלכם, יש כמה דברים שתצטרכו לשים לב אליהם, ואנחנו כאן כדי ללוות אתכם שלב אחרי שלב עד שתעשו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אז מוכנים? קדימה, בואו נצא לדרך!

ברוכים הבאים למסיבה הכי טובה בעיר

כל ילד יודע שההגעה לגיל המצוות היא מרגשת עבורו ועל אחת כמה וכמה עבור ההורים ובני המשפחה שלו. ולמה? הגיל הזה מסמל בגרות, יציאה אל עבר פרק הנעורים המרגש והוא כמובן מביא איתו אירועים שמציינים אותו בצורה ראויה. במדינת ישראל לא חסרים מועדונים לבר מצווה שאפשר להפיק בהם אירועים יוצאי דופן, עם מסיבה שתרים את כולם באוויר ועם אווירה שאף אחד מהילדים לא ישכח. אז איך בוחרים את היחיד והמיוחד?

מועדון קטן לכמות גדולה של ילדים – רעיון לא טוב בכלל

מועדונים לבר מצווה הם לא תמיד גדולים, אולם הם יכולים גם להיות גדולים מדי. אחד הדברים שתצטרכו לחשוב עליהם לפני שתסגרו עם מקום מסויים הוא כמות האורחים שלכם. יש ילדי בר מצווה שבוחרים להזמין את כל השכבה מבית הספר, ואז יהיה מדובר כאן על כמות ילדים של בין 90 ל-120 ילדים, אולם ילדי בר מצווה אחרים בוחרים לפעמים להסתפק דווקא בהזמנת ילדי הכיתה בלבד, ואז כמות הילדים תגיע ללא יותר מ-40 ילדים.

מועדונים לבר מצווה שערוכים לכמות גדולה של ילדים יוכלו לתת מענה מעולה גם מבחינת האוכל, גם מבחינת המקום, גם מבחינת המיזוג וגם מבחינת השירות המהיר בזמן האירוע. ניתן למצוא מועדון לבר מצווה עם כמה מפלסים, למשל, מה שנותן מרווח ריקודים אולטימטיבי לילדים. לעומת זאת, מועדונים לבר מצווה שהם גדולים מדי עלולים לגרום לאירוע להיראות קטן ולהדגיש את הכמות הקטנה של המוזמנים – וזה ממש לא משהו שאתם רוצים שיקרה.

דגשים לבחירת מועדון לבר מצווה

מעבר למקום הגדול, מועדון לבר מצווה צריך להיות מודע. לכך שמדובר כאן בילדים בני 13, ולהתאים להם תפריט משקאות ומזון שיתאים לגיל שלהם. צ'ייסרים של פטל, למשל, יכולים להיות רעיון מדהים שיתן לילדים להרגיש גדולים, והמבורגרים, נקניקיות ופיצות יכולים לסגור את פינת האוכל בקלות. אז יאללה, בחרו את המועדון הטוב ביותר מבין האפשרויות שלכם וצאו לחגוג. שיהיה במזל טוב!