בלוג

חגיגת בר/בת מצווה לאחר תקופת הקורונה

נערות ונערים רבים מחכים ליום שאחרי (הקורונה) כדי לחגוג את בר/בת המצווה באופן ראוי ועם מספר המוזמנים שתוכנן מראש. המאמר יעסוק בחגיגה שלאחר תקופת הקורונה.

הנחיות בעקבות משבר הקורונה

בשל משבר הקורונה, משפחות רבות בישראל נאלצו לדחות או לבטל את חגיגת בר/בת מצווה לפחות עד לאחר תקופת הקורונה. נכון להיום ההנחיות אינן מאפשרות התקהלות, אולמות האירועים סגורים ולא ניתן לחגוג באופן הראוי כמו שהיינו מורגלים. כעת, כשהמשק מתחיל לחזור בהדרגה לשגרה רגילה, רבים חולמים להפיק את האירוע כמתוכנן, אך כנראה ייאלצו להיות מוגבלים במספר המוזמנים, לעטות מסכות ולשמור על ריחוק של 2 מטר אחד מהשני. אז איך בכל זאת ניתן לחגוג?

בר/בת מצווה במתכונת מצומצמת

יש לעקוב אחר ההנחיות המשתנות מדי יום ולהבין היכן וכמה אנשים תוכלו להזמין לאירוע. כיום, גם בבתי הכנסת אסור להתקהל יותר מ-10 איש, ולכן כשהבן עולה לתורה מספר המוזמנים מאוד מצומצם. אפשר לחגוג בבית במתכונת המשפחה המצומצמת הגרה בבית גם אם זה לא מה שחלמתם עליו. סבא וסבתא לא יהיו נוכחים באירוע, חברים ומשפחה מורחבת לא יוכלו להגיע.  ועדיין, אפשר לחגוג במצומצם ולדחות את האירוע הגדול לימים כתיקונם.

כיצד תוכלו לחגוג כשנחזור לשגרה רגילה?

הכוונה בשגרה רגילה היא לימים אותם חיינו לפני המשבר, כאשר הכול היה פתוח ומותר. בשלב מסוים זה יקרה ואז תוכלו לחגוג את בר/בת המצווה באולם או גן אירועים, וילה או לופט להשכרה, בבית, בטבע או בכל מקום בו יהיה מותר לחגוג ובהתאם לתקציבכם.

השקיעו באירוע הן מבחינת האוכל בהתאם למספר המשתתפים, בקייטרינג או באמצעות שף פרטי, והן מבחינת האטרקציות. הזמינו לילדים פעילות או אטרקציה משמחת בהתאם לתקנות, השקיעו במצגת או בקליפ, בברכות, בצילומים, בלבוש ובקישוט.

הזמנת הפעלות לאירוע

רצוי לתכנן הכל על פי ההוראות של משרד הבריאות ולהשקיע יותר בדברים הקטנים – במתנות, במזכרות לאורחים ובפעילות. למשל, פעילויות ללא מגע כמו תחנות של קליעה למטרה, ירי בחץ וקשת, עמדות מולטימדיה, שולחנות סנוקר, ספינינג שייק, עמדות סלפי ועוד, יכולות להתאים ולשדרג את האירוע, לשמח את האורחים ואת בנכם או בתכם.

 

ספקי הפקת בר מצווהספקי הפקת בת מצווה

חגיגת בר/בת מצווה לאחר תקופת הקורונה

מאמרים נוספים בנושא

ר מודוף. אודיפו ב וואודיפ אב אזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץר.
10 טיפים לבר מצווה מוצלחת
10 טיפים לבר מצווה מוצלחת בר מצווה זהו אירוע חד…
במה צריך להתחשב לפני שסוגרים מקום לאירוע בת מצווה?
במה צריך להתחשב לפני שסוגרים מקום לאירוע בת מצווה? כיום, תוכלו לקיים את אירועי…
כל מה שחשוב לדעת על הזמנת אטרקציה לבר המצווה
כל מה שחשוב לדעת על הזמנת אטרקציה לבר המצווה לאחר שסגרתם את מקום האירוע,…
איך להתלבש לבר מצווה
איך להתלבש לבר מצווה לבוש לבר מצווה צריך להיות…